Poznejte nejdivočejší a nejbarevnější přírodní ráj ve Středozemním moři

Ani se nechce věřit, že existuje tak krásné místo na zemi. Je to jakoby někdo hodil růžový kámen do moře. Proto jen těžko najdete někde na světě takovou hustotu přírodních krás na malém území a ne náhodou prohlásil známý rodák z Korsiky Napoleon Bonaparte: „Se zavřenýma očima poznám Korsiku podle její vůně …“.

AJACCIO, BONIFACIO, CALVI, CORTE…

Vyplatí se poznat historii nejkrásnějších míst Středomoří – Ajaccio, Bonifaccio, Calvi, Ile Rousse, nebo projet Korsiku na kole, což je bezpochyby velkým zážitkem. V neposlední řadě je ostrov rájem pro turisty a horolezce s lahůdkami jako Monte Cinto, Restonica, Anglické kaskády. Milovníky koupání určitě okouzlí nádherné bělostné písečné pláže se zajímavou přírodní scenérií – ať už macchiemi nebo opevněnými janovskými věžemi, které sloužily na obranu ostrova.

Korsika
Nejste vyznavači lenošení na pláži? Přijměte pozvání do aquaparku v Porticcio nebo si zahrajte golf, vyzkoušejte jachting, jezdectví, paragliding nebo lov v bohatě obydlených lesích. Pokud byste přece jen hledali na Korsice dobrodružství, nepochybně velkým zážitkem může být „příjemné a mírumilovné“ setkání s polodivoký prasaty, které se chovají na Korsice tak jako naše ovce.

Korsika

Pokud patříte mezi rekreanty s gurmánskými chutěmi, možná rádi ochutnáte typické korsické speciality jako například kuře zalité koňakem Napoleon, vepřovou panenku z polodivokých prasat nebo vynikající uzené klobásky a šunku. Pak to vše zapijete lahodným vínem z místní produkce nebo kaštanovým likérem a věřte, že budete na Korsiku ještě velmi dlouho vzpomínat.

Korsika letecky z Prahy a Bratislavy

Nemusíte jen snít o tomto prázdninovém ráji, stačí využít jedinečnou nabídku odletů z Prahy a Bratislavy a týden prožitý s cestovní kanceláří FIRO-tour na Korsice bude určitě patřit k nejkrásnějším ve vašem životě. Nadýchejte se s námi nespoutané síly přírody, čistoty romantických bílých pláží a dobrodružné historie – stále hovoříme o jedinečném a neprobádaném ostrově krásy jak Korsiku všichni nazývají. Šance strávit dovolenou letem z Čech je jedinečná a nebude se často opakovat. Mnoho našich klientů se již rozhodlo prožít nejkrásnější část roku v panenské přírodě s francouzským šarmem věříc, že uvidí místo narození velikána světové historie Napoleona Bonaparteho.

Korsika

Rádi bychom vás přesvědčili, že Korsika a tedy „Ile de Beaute“ (Ostrov krásy) stojí skutečně za to. Fantastické FIRO last minute akce na Korsiku jsou pro vás připraveny za zvýhodněné ceny.